O nás

vitejte_u_nas

Vaření je naše vášeň - design ještě větší... V našem eshopu najdete jen ty produkty, které pro vás budou díky své praktičnosti a designu těmi nejlepšími pomocníky v kuchyni. Protože proč si vaření neužít i pohledem na krásné nádobí? Vaření vás bude bavit, protože k tomu budete mít ty nejhezčí pomocníky a bude vám to s nimi v kuchyni prostě slušet. 

Snažíme se pořád rozšiřovat nabízený sortiment o nové a neotřelé dodavatele, kteří nejen dodržují všechny technické a funkční vlastnosti kuchyňského nádobí, ale také ty, kteří si dávají dost záležet vzhledu. Protože my, a určitě i vy, to chceme mít v kuchyni krásný.

V naší nabídce najdete tyto značky:

Lava Metal Lava metal logo

Lava Metal je turecká společnost s padesáti letou tradicí výroby litinového smaltovaného nádobí prvotřídní kvality. Kvalita je garantována celou řadou certifikátů, které mají platnost po celém světě. Společnost Lava Metal si vysloužila uznání v celé západní Evropě a Americe, kde cílí na trh neprofesionálních kuchařů, ale nádobí využívají ve svých kuchyních i profesionálové. Velkou výhodou nádobí Lava Metal je jeho cena, která je nižší než konkurenční smaltovaná litina.

Dnes výrobce Lava Metal využívá nejmodernější technologie odlévání litiny a elektroforetického smaltování. Díky tomu se smalt perfektně spojí s čistou litinou a výsledkem je takřka nezničitelné nádobí s jasnými a krásnými barvami. Vybrat si můžete mezi hrnci kulatými a oválnými, pekáči, pánvemi či grilovacími plotýnkami, které využijete v každé kuchyni.

Korkmaz korkmaz logo

Na Českém a Slovenském trhu není značka Korkmaz žádným nováčkem a buduje si zde reputaci už několik let. Společnost Korkmaz vznikla v roce 1972 v malé dílně v Turecku a do dnešních dní se rozvinula v přední světovou značku výrobce nerezového nádobí. Společnost Korkmaz dnes své zboží exportuje do více jak 100 zemí světa a jméno Korkmaz je ve světě spojeno s vysoce kvalitními produkty.

Společnost samozřejmě disponuje certifikáty kvality, které splňují mezinárodní standardy. Od společnosti Korkmaz v naší nabídce najdete mnoho produktů od sortimentu nerezového nádobí, přes nádobí granitové až po džezvy a čajové konvice.

Monix monix logo

Monix je společnost založená v roce 1956 ve Španělsku a je úzce spjatá s historií kuchyňského nádobí v této zemi. Původně malá rodinná dílna se specializovala na výrobu potřeb pro domácnost z nerezové oceli. Od té doby se značka Monix vryla do paměti po celém světě a poskytuje skvělou kvalitu svých výrobků za příznivou cenu. V naší nabídce najdete od značky Monix kastroly, pánve, tlakové hrnce, příbory a moka konvičky.

Branq logo branq

Branq je přední výrobce plastových výrobků pro domácnosti v Evropě. Předností plastových výrobků Branq jsou jedinečný design a špičková kvalita. K výrobě produktů jsou používány energie z obnovitelných zdrojů a recyklované plasty. Navíc jsou veškeré výrobky recyklovatelné, tudíž je možné je případně vyhodit do kontejneru na plasty. Z bezpečnostních důvodů nejsou využívány ftaláty a BPA jako změkčovadla. V naší nabídce nalezenete od společnosti Branq převážně dózy na potraviny, prádelní a odpadkové koše, úložné kontejnery a oblíbené WC kbelíky.

Glasmark glasmark logo

Glasmark je rodinná společnost pocházející ze sousedního Polska. Již od roku 1992 se dynamicky rozvíjí a následuje nejnovější technologické trendy sklářského průmyslu. Společnost Glasmark se stala profesionálem v oblasti dekorování skla pro reklamní průmysl a spolupracuje s největšími výrobci vody, džusu, alkoholu nebo svíček. Společnost Glasmark je jedinou značkou skleněných výrobků v naší nabídce a věnovali jsme ji samostatnou kategorii sklo.

Koopman koopman logo

Koopman International je nadnárodní společnost založena v roce 1937 v Holandsku. Nyní je společnost světovým lídrem v obchodu s nepotravinářskými produkty. Jejich nabídka je pestrá a nabízí vše od vybavení pro kempování až po potřeby pro zvířata a od nářadí až po domácí dekorace. 

Přejeme Vám příjemný nákup na našem e-shopu.