Doprava a platba

Klademe důraz na to, aby vám zboží bylo doručeno co nejrychleji a nejkvalitněji. První aspekt máme v našich rukách, druhý se snažíme maximálně ovlivnit výběrem našich partnerů.

CENÍK DOPRAVY NÁDOBÍ

Dopravné se odvíjí od celkové hodnoty objednávky, viz následující tabulka.

Doprava / Cena objednávky 0 - 2990,- Kč od 2990 ,- Kč
Zásilkovna CZ - Na pobočku  79,-  ZDARMA
Uloženka - Na pobočku 89,- ZDARMA
PPL - Doručení domů 109,- ZDARMA
Dodání na adresu v SK 180,- 80,-

 

CENA DOPRAVY MŮŽE BÝT UPRAVENA DLE VÁHY NEBO VELIKOSTI ZÁSILKY, informujeme vždy předem.

V případě, že zboží v objednávce přesáhne 30 kg, bude zásilka rozdělena do více balíků. Mohou být účtovány vícenáklady na dopravu. Takovou situaci vždy řešíme individuálně s objednavatelem.

dobírka 30,- Kč
online platby (platební karta, online bankovní převod), bankovní převod ZDARMA

 


POPIS DOPRAVY

Doručení na adresu

Dopravu pro nás zjišťují externí profesionální dopravci společností PPL.

Doručení na výdejnu

Levnější a někdy praktičtější možností je doručení zásilky na výdejnu. Využít můžete nejoblíbenější síť výdejen od Zásilkovny. Nejbližší pobočku si vyberte v roletce v objednávce. Pouze pro zásilky do 5 kg.

Můžete také využít více jak 1300 výdejních míst Uloženky, která funguje podobně jak Zásilkovna.

 

POPIS PLATBY

Dobírka

Umožňujeme platbu při převzetí zboží při doručování přepravcem, tzv. dobírka. Dobírka je zpoplatněna nad rámec základní ceny dopravy. Dobírku je možné uhradit v hotovosti nebo bezhotovostně platební kartou, a to přímo přepravci.

Platba předem na účet

Platbu za objednávku je možné uhradit předem na náš bankovní účet 1387932033/2700. Zboží je expedováno až po připsání celé částky objednávky včetně dopravného na náš účet.

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ShoptetPay. Poskytovatel služby, společnost Shoptet, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ShoptetPay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ShoptetPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

Shoptet, a.s.
Dvořeckého 628/8, 169 00 Praha 6, Česká republika
E-mail: info@shoptetpay.com
Tel:  +420 733 157 700

 

Máte dotazy k dopravě či platbě? Neváhejte mne kontaktovat:

 logo

Monika Nováková - 608 424 121, info@jsemvkuchyni.cz